Vroegboekkorting zomer 2025: klik hier

Garden Lodge +++

Garden Lodge

Garden Lodge ligt in het noordelijk deel van Kasane in Botswana en op ongeveer 2 kilometer van Chobe National Park.

Chobe National Park wat beroemd is om zijn kuddes olifanten en buffels. Garden Lodge ligt dan ook niet ver van de Kazungula grensovergang en de landenvierhoek tussen Botswana, Zambia, Zimbabwe en Namibië en slechts 70 kilometer van de beroemde Victoria Watervallen. Garden lodge biedt persoonlijke service door de eigenaar tevens manager.

Met een ligging aan de oevers van de Chobe rivier is Garden lodge rustig gelegen. De accommodatie van Garden lodge bestaat uit acht kamers (vier tweepersoons kamers en vier familie kamers) met elk een badkamer en een eigen patio met uitzicht op de rivier. Daarmee is Garden lodge een kleinschalige accommodatie.

De maaltijden bij Garden lodge worden geserveerd in de eetzaal waar u samen met de andere gasten dineert. Voor een drankje beschikt Garden lodge over een gezellige bar.

De activiteiten van Garden Lodge, zoals game drives en boottochten in Chobe National Park, worden uitgevoerd door professionele gidsen.

Chobe is een vrij droog gebied en de wilde dieren zijn afhankelijk van de rivier. De activiteiten op en langs de Chobe rivier zijn daardoor spectaculair.